The NFT Buzz
Crypto and NFT News

SOCIOS.COM BECOMES THE OFFICIAL FAN TOKEN PARTNER OF UEFA CLUB COMPETITIONS

0


Socios.com Kurucusu/CEO’su Alexandre Dreyfus ve UEFA Pazarlama Direktörü Guy-Laurent Epstein

15 ŞUBAT 2022: UEFA, Socios.com ile Global Lisans ve Bölgesel Sponsorluk anlaşmasını duyurdu. Böylece Socios.com, Global Lisanslama Partneri olarak Resmi Lisanslı Ürün, ve UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve UEFA Süper Kupası’nın Resmi Fan Token Partneri oldu. Bununla birlikte Socios.com, Amerika Birleşik Devletleri’nde 2021–2024 yılları arasında UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Süper Kupası’nın Bölgesel Sponsoru olacak.

Blockchain temelli ürünlere özel kamuya açık teklif toplama usulü ile gerçekleştirilen bu anlaşma, Fan Tokenların yaratıcısı Socios.com’u, Avrupa futbolunun yönetici kurumu ile blockchain alanında iş birliği gerçekleştiren ilk şirketlerden biri yapıyor.

Bu yeni anlaşma, UEFA’nın Socios.com hepsi bir arada taraftar etkileşim ödüllendirme uygulamasında yer alacak taraftarlara özel UEFA erkekler kulüp müsabakaları avantajlarıyla mevcut kulüp Fan Tokenlarını geliştirmek için Socios.com ile birlikte çalışmasını sağlayacak.

Bu yeni anlaşma ile Socios.com ve UEFA iş birliğine girerek, Socios.com Partner Fan Tokenlarının değerini daha da artırmak amacıyla, erkekler kulüp turnuvaları marka kullanım hakları ile UEFA erkek kulüp turnuvaları için Socios.com Partner Fan Token sahiplerine eklentili Fan Tokenlar ve özel deneyimlere erişim imkanları sağlayacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi Bölgesel Sponsorluğu ile Socios.com, sanal saha kenarı panoları, yayın sponsor panoları, dijital sponsorluk hakları üzerinden ABD’de marka görünürlüğü imkanlarından faydalanacak.

UEFA Pazarlama Direktörü Guy-Laurent Epstein, iş birliği ile ilgili şu açıklamalarda bulundu: Socios.com gibi bir pazar liderinin UEFA’nın ilk Fan Token partneri olması bizi heyecanlandırıyor”

“İçlerinde büyüyen kripto varlık ve blockchain temelli taraftar etkileşimi pazarı da olmak üzere, her zaman inovatif işbirlikleri için çalışıyoruz. Dünyanın her yerinden en üst düzey spor organizasyonlarıyla birlikte çalışmaya dair zengin tecrübesini göz önünde bulundurarak, Socios.com’un iş birliği gerçekleştirmek için ideal partner olduğu çok açık. Önümüzdeki 3 yıl devam edecek, verimli bir iş birliğini heyecanla bekliyoruz.”

UEFA, Fan Token sahiplerini Socios.com’da çeşitli şekillerde ödüllendirecek. Ödüllerin içerisinde, UEFA Sezon Açılış Etkinlikleri’ne VIP seyahatler, UEFA Genel Merkezi’ni ziyaret, UEFA efsaneleriyle sanal tanışma deneyimleri, maç biletleri, lisanslı ürünler ve hediyelik eşyalar da bulunacak.

Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus ise şu açıklamalarda bulundu: “Çığır açan bu iş birliği, UEFA ve Socios.com’un taraftar deneyimini geliştirmek için inovasyon ve teknolojiyi kucaklamaya yönelik ortak bağlılığının bir sonucu”

“Bu yeni birliktelik sayesinde, dünyanın her yerinden yüz milyonlarca taraftar, yalnızca bir izleyiciden fazlası olma ve Fan Tokenlar aracılığıyla gezegenin en büyük kulüp futbolu turnuvalarında aktif bir rol üstlenme fırsatına erişecek.”

Socios.com, taraftarlara dünyanın en büyük ve tanınmış spor kulüplerinin markalı Fan Tokenlarını satın alma imkanı sağlıyor. Bu Fan Tokenlar, kullanıcıların takımlarının kararlarında oylamalar üzerinden etkili olmalarını ve çeşitli takım ödüllerini kazanmalarını sağlıyor.

Bugüne kadar, içlerinde en üst seviye futbol kulüpleri, Formula 1 takımları, UFC ve NBA, NHL, NFL ve MLS’ten birçok takım da olmak üzere, 120’den fazla büyük spor organizasyonu Socios.com’la Fan Token iş birlikleri gerçekleştirdi.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.