The NFT Buzz
Crypto and NFT News

SOCIOS.COM EXPANDS LALIGA ROSTER AS SEVILLA FC ANNOUNCE FAN TOKEN PARTNERSHIP

0


SEWILLA, 9 LUTEGO: Sevilla FC, we współpracy z Chiliz, wiodącym dostawcą blockchain dla branży sportowej i rozrywkowej, ogłosiła, że wprowadzi swój oficjalny Fan Token $SEVILLA na Socios.com — wszechstronną aplikację do angażowania i nagradzania fanów.

Z chlubną historią sięgającą ponad 130 lat, Sevilla FC jest w grupie zaledwie dziewięciu klubów, które zdobyły tytuł mistrzowski w LaLiga. Klub ma na swoim koncie również pięć zwycięstw w Pucharze Hiszpanii i rekordową liczbę sześciu tytułów w Lidze Europy UEFA. Mająca swoją siedzibę w Sewilli, stolicy Andaluzji, Sevilla ma zaszczyt być jedynym klubem, który został uznany za najlepszy klub piłkarski na świecie w dwóch kolejnych latach przez Międzynarodową Federację Historii i Statystyki Futbolu.

Fan Token $SEVILLA zapewni milionom kibiców Sevillistas na całym świecie narzędzie do zaangażowania się i wpływania na klub jak nigdy dotąd, dając im szansę na korzystanie ze specjalnych zniżek i promocji, dostęp do ekskluzywnych treści oraz zdobycie unikalnych nagród i wyróżnień, od sygnowanych towarów po bilety VIP i jednorazowe przeżycia.

Ponadto, po raz pierwszy w historii, fani będą mogli wziąć udział w procesach decyzyjnych poprzez głosowanie w ankietach za pośrednictwem aplikacji Socios.com, aby nadać nazwy obiektom klubowym, wybrać wzory zestawów, numery dla nowych zawodników, piosenki z okazji świąt, inspirujące przesłania i inne tematy związane z kibicami.

W 2021 roku partnerzy Socios.com uruchomili ponad 300 sondaży wśród kibiców w aplikacji i nagrodzili 5000 posiadaczy Fan Tokenów gadżetami klubowymi, biletami VIP i jednorazowymi doświadczeniami, takimi jak występowanie w roli oficjalnego mówcy klubu i zapowiadanie składu podczas oficjalnego meczu domowego.

Data uruchomienia tokenu $SEVILLA, jak również temat pierwszej ankiety zostaną ogłoszone już wkrótce.

Socios.com, którego marka będzie widoczna na tylnej części oficjalnej koszulki drużyny, będzie współpracować z Sevilla FC w celu promowania projektów innowacyjnych w regionie Andaluzji poprzez wspieranie lokalnych startupów i przedsiębiorców.

Sevilla FC dołącza do sieci ponad 100 organizacji sportowych na całym świecie, które już skorzystały z najnowocześniejszej technologii blockchain firmy Socios.com, aby wzmocnić i poprawić doświadczenia swoich fanów. W spisie znajdują się między innymi giganci piłki nożnej, tacy jak FC Barcelona, Paris Saint-Germain, Manchester City, Juventus, Inter Mediolan i Arsenal, ale także główne marki MMA, zespoły Formuły 1, kluby esportowe i franczyzy NHL, NFL, MLS i NBA.

Sevilla FC i Socios.com podzielają podstawowe wartości, takie jak innowacyjność, technologia i chęć postawienia kibiców w centrum wszystkich swoich działań. Te wartości będą filarami tego nowego i ekscytującego partnerstwa, jak podkreślili liderzy obu organizacji.

Alexandre Dreyfus, dyrektor generalny Socios.com, powiedział: “Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy współpracować z Sevilla FC, klubem, który stał się wzorem do naśladowania dla wielu dzięki genialnemu zarządowi i jego innowacyjnej wizji. Cieszymy się na współpracę, aby jeszcze bardziej wzmocnić tę unikalną i wyjątkową więź, która łączy klub z jego fanami.

“Ogromne ambicje Sevilla FC, wielka pasja ich fanów i szczególna atmosfera, jaką drużyna i kibice tworzą na stadionie Ramón Sánchez Pizjuán, są czymś bardzo wyjątkowym w futbolu, a my jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy stać się jej częścią”.

José Castro, prezes Sevilla FC, powiedział: “Partnerstwo to oznacza ogromny krok naprzód dla naszego klubu, ponieważ Fan Tokeny są bardzo skutecznym narzędziem do łączenia się z naszymi fanami globalnie oraz aktywnego angażowania ich w niektóre z naszych decyzji. Socios.com jest wiodącą platformą w tej wschodzącej przestrzeni, partnerem niektórych z najważniejszych organizacji na świecie, więc dla nas to zaszczyt, że możemy współpracować.”

Sevilla FC i Socios.com doświadczyły ogromnego wzrostu w ciągu ostatnich lat i dzielą pasję oraz zaangażowanie w globalny rozwój, napędzany przez ich zobowiązanie do ciągłego wprowadzania innowacji i umieszczania fanów w centrum ich wysiłków.

Partnerstwo z Sevilla FC potwierdza zaangażowanie Socios.com w Hiszpanii, gdzie jest już oficjalnym partnerem LaLiga i pięciu klubów LaLiga Santander, gdzie niedawno otwarto siedzibę, z której firma będzie zarządzać wszystkimi swoimi europejskimi działaniami marketingowymi i aktywacyjnymi.

Aplikacja mobilna Socios.com, uruchomiona przez wiodącego dostawcę blockchain Chiliz w 2019 roku, jest dostępna dla systemów iOS oraz Android i obecnie gości rosnącą społeczność 1,3 miliona użytkowników w 167 różnych krajach. Firma ma już swoje siedziby w Buenos Aires, Stambule, Londynie, Madrycie, São Paulo oraz Seulu, a wkrótce zamierza także uruchomić swoje pierwsze biura we Włoszech i USA.

W 2021 roku Socios.com odnotował 500-procentowy wzrost liczby partnerów i klubów, a w 2022 roku zamierza kontynuować wprowadzanie milionów nowych fanów w korzyści płynące z Fan Tokenów, zaś nowe partnerstwa, innowacje, funkcje i nagrody będą dodawane do aplikacji Socios.com przez cały rok.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.